Rezervační systém

Kamera

O nás

Michal Kroupa
Předseda TO Jiskra OtrokoviceHistorie tenisového oddílu je spjatá s historií organizace JISKRA Otrokovice, která sdružuje více jak 22 oddílů a tenis patří mezi tzv. velké oddíly spolu s házenou, veslováním a atletikou...

Strategie tenisového oddílu je propojení závodního tenisu s rekreačním a prací s mládeží….První tým dospělých hraje celostátní 2. ligu již řadu let, na nejvyšší krajské úrovni máme týmy dospělých B, dorostu, staršího a mladšího žactva a babytenisu.

Organizujeme turnaje všech věkových kategoriích včetně prestižních turnajů kategorie B. Věnujeme se tenisové školičce od 5 let (cca 50 dětí), z nichž nejlepší pokračují v závodním tenise a pořádáme prázdninové kempy pro děti 5 - 15 let. Kurty vítají veřejnost města Otrokovice, pro členy pořádáme rekreační turnaje.

Po rekonstrukci areálu ladíme všechny věci ke spokojenosti členů oddílu a všech návštěvníků a to jak po sportovní stránce, tak i zázemí…

Dalších plánů máme celou řadu, snažíme se každý rok areál vylepšit, což závisí na finančních možnostech a podpoře sponzorů….prioritou je však provoz kurtů.

Předsedou oddílu je od roku 2021 Michal Kroupa - aktivní tenista, rodič 2 závodních hráčů a zároveň trenér našeho oddílu Jiskra Otrokovice.

Hlavním trenérem je historicky nejlepší a stále aktivní hráč Jiskry Stanislav Nebojsa.