Rezervační systém

Kamera

Tenisová škola

Jaro 2024

Rozpis tenisové školy - jaro 2024  PDF

Tenisový oddíl Jiskra Otrokovice pořádá tenisovou školu pro děti ve věku 5–15 let. Trénink v max. 3-4-členných skupinách směřuje pro nejlepší děti k soutěžím závodních družstev i jednotlivců, další k hernímu rozvoji v rámci rekreačního tenisu. Lekce se zaměřují na výuku základních tenisových dovedností (minitenis 5-7 let - hra na zmenšeném kurtu s nižší sítí a měkkými míči, přizpůsobené věku dětí), později na speciální techniku a zápasovou taktiku (babytenis od 8 let, hra na klasickém kurtu s měkčími míči, od 10 let s klasickými míči). Přihlášky nových zájemců do 8 let směřujte k šéftrenérovi klubu - viz níže (starší dle individuální domluvy) nejpozději . do 15.4.

22.4. - 30.6.2024

Výhody

  • Možnost využití kurtu, stěny a půjčení míčů pro trénink dětí s rodiči zdarma v nelukrativních hodinách, garance zařazení hráče pro trénink v halové sezóně, 200 Kč sleva na prázdninové kempy.

Frekvence tréninků

  • 2x týdne po 1 hod. ve všední dny (20 lekcí) pod vedením kvalifikovaných koučů. Za nepřízně počasí bude trénink nahrazen v jiném termínu. Na jarní běh navazuje po prázdninách podzimní část.
Cena 3100 Kč

Info a přihlášky:

  • Stanislav Nebojsa: 732923304,
    nebojsa@tenis-otrokovice.cz