Rezervační systém

Kamera

Týmové soutěže 2024

A - tým dospělých (2. liga)

Tým tvoří stálí borci - Stanislav Nebojsa (48. hráč českého žebříčku), Petr Vodák, Jaroslav Šmédek a Jan Přehnal. V týmu zůstává i Adam Paleček z Brna, za Matěje Paulovčáka se podařilo sehnat jiného slovenského hráče, 4. juniora v republice Tomáše Talajku. Z Olomouce tým doplnil junior Tomáš Kratochvíl. Mezi děvčaty pokračují domácí mistryně ČR juniorek v deblu Terka Prici i z Olomouce hostující Eliška Ticháčková, aktuálně hráčka TOP 50 světa juniorek. Slovenku Hradeckou nahradila krajanka Polakovičová a talentovaná juniorka z Německa Amélie Hejtmánková. Krýt záda by jim měla zkušená Karolína Vlachová.
Tým je myslím vhodně doplněn a stabilní. Proto by se měl v pohodě zachránit a bojovat o klidný střed tabulky.

Kapitán Nebojsa, zástupce Pricis.

B - tým dospělých (KS I)

Tým tvoří hráči loňského základu jen možná částečně David Vychytil a Štěpán Tichý, sestavu děvčat tvoří stejně jako loni Viktorie Prici a dorostenka Kateřina Maršálková. Mezi hochy jsou nováčky v týmu, hostující mladíci Bohatý z Kroměříže a Hrubý z Přerova. Šanci dostane i místní dorostenec Valouch a v několika zápasech pomohou z áčka Kratochvíl, Paleček, Dlabač a Přehnal.
Cílem je rychle si zajistit záchranu a pak dát příležitost mladíkům k nabrání zkušeností v mužské kategorii.

Kapitán Kroupa, zástupce Vychytil.

Dorost (KS II)

Dorost bude hrát v podobné sestavě jako loni. Jen u děvčat jsme pustili do Zlína zahrát si ligu Kačku Maršálkovou. Tu nahradila žákyně Vymětalíková, mezi hochy bude dostávat šanci žák Martin Lukáš, v týmu nebude oproti loňsku pouze hostující Chovanec, jinak kluci zůstávají.
Cílem týmu je umístění do 3. místa, případně pokus o postup.

Kapitán Valouch, zástupce Kulíšková.

Starší žactvo (KS I)

Loni velmi slušné 4. místo nebude lehké obhájit. V týmu zůstala stejná děvčata - Vymětalíková a Nešporová, ale odešli první tři kluci do vyšší kategorii. A tak zůstal jen Martin Lukáš, kterého doplní domácí mladí hráči Burdík a Solodukha a hostující Frélich z Prostějova a Svozílek ze Zlína. Na 2 zápasy je domluvena slovenská jednička mladších žáků Polák.
Cílem je udržení v soutěži.

Kapitán Vymětalík, zástupce Lukáš.

Mladší žactvo (KS I)

Z loňského úspěšného týmu, který skončil 2. v KS I, odešla většina týmu do vyšší kategorie - zůstal jen Solodukha a Sanitráková, kteří budou lídry letošního týmu. Další kluci v podstatě se zápasy začínají. Z Kroměříže bude jako druhá dívka hostovat Elen Holubová.
Cílem je udržení v soutěži.

Kapitán Sedláček, zástupce Nuhlíček.

Babytenis (KS I)

Babytenisový tým opustil do mladších žáků jen Sedláček, a tak ostatních 6 hráčů už nějaké zkušenosti mají a měli by jich letos využít. Proto očekáváme kvalitnější výkony jako loni a umístění do 3. místa tabulky.
Samozřejmě priorita je ale zahrát si zápasy, které děti posunou v jejich herním vývoji.

Kapitán Vaculík, zástupce Nebojsa.