Rozpis soutěží družstev Jiskra Otrokovice pro rok 2020

Rozpis družstev ve formátu PDF


Družstva Jiskra Otrokovice - sezóna 2019

Dospělí A - 2. liga

Tým tvoří Stanislav Nebojsa (35. hráč českého žebříčku), Miroslav Kleman (24. hráč slovenského žebříčku) a další otrokovické stálice Petr Vodák, Jan Přehnal a Jaroslav Dlabač. Z děvčat Karolína Vlachová, bývalá 57. hráčka světa Kateřina Sisková a Tereza Kolářová (host z Prostějova studující v USA). Tým je stejný jako loni v mužích, z dívek ubyly hostující Machalová a Koplová. Důležité bude hrát v kompletním složení, pokud se to podaří měl by tým bojovat na předních pozicích nebo v klidném středu tabulky . Pravděpodobně bude soutěž hodně vyrovnaná a doufáme v podporu našich stálých fanoušků.

Dospělí B - KS II

Tým tvoří hráči širšího kádru "áčka" David Vychytil a Michal Kroupa, doplňují je bratři Koneční, dorostenci Boček, Zpěváka a Tichý a dorostenky Švendová a Viktorie Prici. Očekáváme kolektivní výkon družstva, který je ideálním mixem starší s mladou generací. Cílem je umístění v popředí tabulky, případně postup.

Dorost (Liga)

Tým je po loňském historickém postupu do nejvyšší soutěže složen výhradně z domácích hráčů, kteří si soutěž vybojovali. Jedinou vyjímku tvoří Lukáš Zpěvák, který přestoupil z Přerova, ale v Otrokovicích jako mládežník vyrůstal. Spoléháme na kolektivní výkon a maximální nasazení. Cílem je hrát bojovně, na hranici svých možností a být důstojnými soupeři, udržení by bylo vynikajícím úspěchem.

Starší žáci - KS I

Mladý tým dorůstá a budeme hrát ve vysoké soutěži jen s jedním hostem, Čechem z Prostějova. Tahouny by měli být Holík, Greguš a T. Prici. Důležité pro tým bude zdravotní stránka základních hráčů, protože s každou absencí se jeho síla snižuje. Cílem je klidný střed tabulky a zabudování mladších hráčů do týmu.

Mladší žáci - KS I

Z loňského týmu odešel do vyšší kategorie tahoun Petr Greguš a dále Martin Hála, Nikola Kulíšková a Kateřina Maršálková a mladší ještě výkonnostně na tuto soutěž nemají. Proto ze Zlína přišel na přestup Nicolas Sedlář, na hostování máme dva hráče z Uh. Brodu a dva z Holešova. Opory týmu, na kterých bude stát výsledek družstva budou jedničky Michal Adam a Terezie Prici, snad je dobrými výkony doplní i další a soutěž udržíme.

Babytenis (KS)

Tři hráče z loňského týmu Kroupu, Vymětalíkovou a Nešporovou doplní Oharek a hostující Kristýna Ježek z Prostějova. V regionální soutěži by družstvo mělo patřit k nejlepším, ačkoliv v této věkové kategorii jde hlavně o zkušenosti a dobrou partu.