Rozpis soutěží družstev Jiskra Otrokovice pro rok 2018

Rozpis družstev ve formátu PDF
Družstva Jiskra Otrokovice - sezóna 2018

Dospělí A - 2. liga

Tým tvoří Stanislav Nebojsa (35. hráč českého žebříčku), Miroslav Kleman (přední hráč slovenského žebříčku), Petr Vodák, studující a hrající tenis na univerzitě v zámoří, Jan Přehnal a Jaroslav Dlabač – zkušení otrokovičtí matadoři. Z děvčat Tereza Koplová (host z Přerova), vítězka Pardubické juniorky Sabina Machalová (host ze Zlína studující v zámoří), Karolína Vlachová, bývalá světová hráčka Kateřina Sisková a Tereza Kolářová (host z Prostějova studující v zámoří). Tým je podobný lońskému, navíc budou Sisková a Kolářová, což je rozhodně posílení. Cílem zkušeného družstva je jako každý rok vyhrát každý zápas, potěšit fanoušky a pohybovat se v první polovině zřejmě hodně vyrovnané tabulky.

Dospělí B - KS II

Tým tvoří hráči širšího kádru "áčka" David Vychytil a Michal Kroupa, doplnění o domácí Martina Ředinu, Matěje Konečného, dorostence Alexe Bočka a předsedu JMTS Jana Macharáčka. Dorostenky Denisu Švendovou a Viktorii Prici podpoří zkušená Veronika Gajzlerová. Očekáváme kolektivní výkon družstva, který je mixem starší s mladou generací. Cílem je 3. místo tabulky.

Dorost - KS I

Tým je složen výhradně z domácích hráčů, letos již bez jedničky Jardy Šmédka. Spoléháme na kolektivní výkon hochů – Kroupa, Boček, Tichý, Josefčák a Holík, bodově se spoléhá hlavně na dívky Denisu Švendovou a Viktorii Prici. Cílem je umístění v klidném středu tabulky.

Starší žáci - KS I

Po loňském 2. místě došlo ke generační výměně hráčů, zůstali Holík a Greguš, které doplní mladší Hala a dva hosté, Zavřel z Prostějova a Petráš z Přerova. Naše mladší žačky K. Maršálkovou, T. Prici doplní hostující Krutilová z Přerova a snad nějaký zápas využijeme i elitní Slovenku Lackovou. Cílem družstva, složeného prakticky téměř výhradně z mladších žáků je udržení v soutěži.

Mladší žáci - KS I

Po loňském postupu odešel lídr Filip Holík do staršího žactva. Tahouny by měli být Petr Greguš a Martin Hala a dívky T. Prici a K. Maršálková. Cílem výhradně domácího týmu je klidný střed tabulky.

Babytenis (KS)

Po roce znovu stavíme z dětí naší tenisové školy družstvo babytenisu, které se střetne se 6 regionálními soupeři. Vybraných 5 našich hráčů doplní 2 kluci z Napajedel. Cílem je zisk prvních zápasových zkušeností a dobrá nálada při zápasech. Výsledky ještě nejsou to rozhodující.