Rezervační systém

Kamera

Krajská Tenisová Akademie

Krajská Tenisová Akademie Zlínského kraje byla založena v roce 2022 za účelem vyhledávání talentovaných dětí a mládeže v Zlínském kraji, jejich zapojení do tréninkového procesu, materiální a odborné podpory a systematické přípravy nejlepších tenistů ve Zlínském kraji. Krajská tenisové akademie by nevznikla bez podpory Zlínského kraje, který je zároveň také největším partnerem akademie.

Do KTA jsou zařazení nejlepší hráči do 18 let ve Zlínském kraji na základě celostátního žebříčku.
KTA je pro 50 nejlepších tenistů Zlínského kraje dle ročníkového celostátního žebříčku.
Zakládající kluby SK Zlín, Bajda Kroměříž, Jiskra Otrokovice, Zbrojovka Vsetín, TK Slovácko a TK Deza Val. Meziříčí mají právo udělit volné karty pro talentované hráče.
Do KTA jsou zařazeni i nadějní BABY tenisté, kteří nemají žebříčkové postavení. KTA pořádá jednodenní nebo dvoudenní tréninkové kempy nebo vícedenní předsezónní soustředění v Piešťanech.

V rámci projektu se akce konají také na kurtech Jiskry Otrokovice vedené trenéry Stanislavem Nebojsou, Michalem Kroupou a Kateřinou Siskovou. Z otrokovických hráčů jsou do KTA zařazeni dorostenky Terezie Prici, Nikola Kulíšková, Kateřina Maršálková, pro rok 2023 přibyla starší žačka Lucie Vymětalíková. Z babytenisu to jsou Eva Sanitráková, Karolína Kašíková, Samuel Kudělka a Richard Sedláček.