Rezervační systém

Kamera

Terezie Prici uspěla v Kroměříži a Opavě

Starší žačka Jiskry Otrokovice Terezie Prici zaznamenala výborné výsledky na turnaji kat. B v Opavě, kde si připsala 2 bronzy. V singlu nestačila na svou deblovou spoluhráčku Holubovou z Kroměříže, když jí podlehla 6:0 a 6:4. Na silném "céčku" v Kroměříži prošla až do finále, když ve čtyřech zápasech ztratila pouhé 4 gemy. A ve finále znovu, ale tentokrát těsně 5:7 a 6:7 podlehla Holubové. Společně pak ovládli celý turnaj v deblu.

Maršálková ve finále na domácím dorostu

Věkem ještě starší žačka Jiskry Kateřina Maršálková uspěla na domácím turnaji dorostu, když dokráčela mezi 18 dívkami až do finále, kde prohrála s Chytilovou z Prostějova 7:6 a 6:1. V prvním kole zdolala bez ztráty gemu Škutkovou (Mladcová), následovaly třisetové skalpy Štverákové (Stará Bělá) a Piterákové (Val. Meziříčí).

Nebojsa vyhrál deblové "áčko" v Mladé Boleslavi

Další fantastický výsledek v deblu přidal 41-letý tenista Jiskry Stanislav Nebojsa na áčkovém turnaji v Mladé Boleslavi. Na poslední chvíli spojil síly s Danielem Pátým z Dvora Králové nad Labem a s 204 cm bomberem nenašli přemožitele. V semifinále zdolali elitní juniory Bauma (Sparta Praha) se Siniakovem (Hradec Králové) 6:4, 2:6 a 10:6 a ve finále překvapení turnaje, výtečně hrající Pučálku s Pecákem (oba Neridé) 6:3 a 6:4.

Petr Greguš vyhrál béčko v deblu

Otrokovický starší žák Petr Greguš vyhrál ve Zlíně spolu s domácím Antonínem Hanačíkem deblový turnaj kat. B. V silné konkurenci vyhráli celkem 4 zápasy, v nichž ztratili jen 1 set v úvodním duelu. Ve finále zdolali hladce dvojici Krupa (Přerov), Šafařík (Vsetín) 6:2 a 6:1. V singlu došel Greguš mezi 31 hochy do čtvrtfinále.

Rozpis tenisové školy na období zima 2020/2021

Rozpis tenisové školy na období zima 2020/2021 je k dispozici zde.

Nebojsa a Vodák se doma prosadili na turnaji kat. B

Otrokovický matador Stanislav Nebojsa znovu dokázal, že i ve svém věku patří mezi českou špičku, když na silně obsazeném domácím turnaji došel do čtvrtfinále dvouhry, stějně jako jeho oddílový spoluhráč Petr Vodák. Společně pak prohráli až ve finále debla, kde mimo jiné těsně porazili i elitní juniory Šmédka (Prostějov) s Horákem (Přerov) . Mezi 45 muži se z vítězství již poněkolikáté radoval Daniel Orlita (Mor. Třebová) a v deblu pár Kadora (Orlová) - Lušovský (Přerov) . Skvělé zápasy nabídl i turnaj 34 žen. Prvenství si odnesla Pokorná z Ostravy- Poruby a v deblu opavské duo Koláčková, Kuchařová.
Zpět