Rezervační systém

Kamera

Petr Vodák nejlepší ve Vysočanech

Jako zápasový test bral otrokovický tenista Petr Vodák turnaj kat.C mužů v pražských Vysočanech a stejně jako loni zde nenašel přemožitele. Pro místní trochu neznámý hráč řádil jako černá ruka, o čemž se přesvědčili v úvodních dvou kolech bratři Brucknerové. V semifinále si levoruký antukový fantom poradil i s ostříleným Jiřím Vachtlem z Kladna, kterého porazil v supertiebreakovém dramatu. Ve finále Petrovi skrečoval v průběhu druhého setu pražský Žák kvůli zranění.

Nebojsa ve finále na Slovácku v singlu i deblu

Po téměř 3 letech se do finále singla na turnaji kat. B probojoval na Slovácku otrokovický matador Stanislav Nebojsa. V kvalitní konkurenci 39 hráčů postupně zdolal po výborných výkonech Mandelíka 6:4, 6:4, Šimečka 7:5,6:0, F. Káňu 6:2 scr. a Kremsera 6:4, 4:6 a 10:4. Až ve finále podlehl ATP hráči Jermářovi 0:6 a 1:6. Spolu s klubovým spoluhráčem Jardou Šmédkem se probojoval i do finále debla, kde podlehli těsně opět Jermářovi se Ščudlíkem 4:6, 6:3 a 6:10.

Terka Prici má dvě medaile z "béčka" žen v Třebíči

Otrokovická Terezie Prici skončila na 3. místě ve dvouhře a 1. místě ve čtyřhře na turnaji žen kat. B v Třebíči. Po skalpech Matelové ze Slavkova a havířovské Navrátilové podlehla až v semifinále prostějovské Zourkové dvakrát 2:6. Chuť si pak spravila celkovým triumfem v deblu, kdy spolu se znojemskou Wirglerovou porazily ve finále právě Zourkovou s Holubovou (Slovácko) 6:4 a 6:3.

Evča Sanitráková má singlový triumf z Hané

Ve výborných výkonech pokračovala mladší žačka Jiskry Eva Sanitráková na turnaji kat. C na olomouckém Mile. Mezi 20 dívkami nenašla přemožitelku, když po hladkých výhrách nad Titkovou (TK Na Dolině) a Kubovou (Boskovice) porazila v semifinále Sehnalovou ze Slovácka 6:2 a 6:3 a ve finále Kubátovou z Přerova 6:3 a 6:4.

Martin Lukáš ve finále v Líšni i Olomouci

Otrokovický starší žák Martin Lukáš prošel až do finále turnaje kat. C v Brně Líšni. Mezi 15 hráči vyhrál při cestě do finále 3 zápasy, až v něm podlehl třebíčskému Hubcejovi 3:6 a 0:6. O 3 týdny později zase prošel Martin až do finále čtyřhry v Olomouci, kde společně se zlínským Šenkem podlehli opět Hubcejovi se Syryčanským (Valmez) 6:3, 4:6 a 5:10.

Nebojsa a Prici se neztratili na mistrovství ČR dospělých

V Liberci se utkalo 32 nejlepších mužů v republice a v Havířově 32 žen na halovém českém šampionátu. V obou kategoriích měla zastoupení otrokovická Jiskra, což samotné už je docela velký úspěch. Otrokovický veterán Stanislav Nebojsa zapsal skalp nasazeného Oldřicha Vejšického (Vysočany), kterého zdolal 4:6, 6:4 a 7:5, po fantastickém obratu ve 3. setu, kdy prohrával již 2:5 a 15:40. V osmifinále pak nestačil v kvalitním zápase nestačil na Adama Dudu (1. ČLTK Praha) 1:6 a 4:6. Společně s Lukášem Dillenzem z Kroměříže pak postoupili ještě mezi 8 nejlepších ve čtyřhře. Terezie Prici v Havířově smetla v úvodním kole 6:0 a 6:1 Zábranovou z Tábora, aby v následném osmifinále podlehla stejným výsledkem Charvátové z Mostu. Čtyřhru musela Terka z důvodu zranění spoluhráčky skrečovat v 1. kole.
Zpět