Rezervační systém

Kamera

Žebříčky otrokovických hráčů na halovou sezónu

Letos poprvé vyjdou aktuální celostátní žebříčky dvakrát za sezónu, čili aktuální budou platit jen na halovou sezónu, obnovené budou pak před sezónou outdoorovou. Z otrokovických hráčů se letos nejvíce dařilo Stanislavu Nebojsovi, který má 20 bonusových bodů a patří mu 46. příčka. V letošní sezóně připsal halový bronz z MČR v deblu. Mezi staršími žákyněmi má rovněž 20 BB Terezie Prici, která zaujímá 68. příčku (do halové sezóny nastupuje po odchodu ročníku 2006 jako aktuálně 36.) Končící starší žák Petr Greguš skončil na 15 BB, 12 BB ještě získali končící starší žákyně Kateřina Maršálková a mladší žák Radim Valouch.

Kuchařová se rozloučila se sezónou úspěšně

Úspěšně zakončila sezónu finálovou účastí v singlu Nela Kuchařová na turnaji kat. C dorostu v Havířově. Při cestě do finále vyhrála 4 zápasy, z toho 2 až v supertiebreaku. Ve finále se již projevila únava v utkání s Nicol Novak z TK Na Dolině. Se svou spoluhráčkou z oddílu Nikolou Kulíškovou byly ještě třetí ve čtyřhře.

Nebojsa na Hané medailově

Otrokovický tenista Stanislav Nebojsa zakončil letošní sezónu úspěšně na olomouckém Mile. Na dotovaném turnaji kat. C se mezi 21 hráči probojoval hladce až do finále singla, kde ve vynikajícím utkání podlehl olomouckému Rumlerovi 2:6 a 4:6 a společně se zlínským Ventrčou vyhrál debla.

Vymětalíková má premiérový triumf

Desetiletá mladší žačka Jiskry Lucie Vymětalíková zaznamenala medailová umístění na C v Mladcové a ve Vsetíně. Svůj první vyhraný turnaj v deblu zaznamenala na Mladcové, kde jí byla spoluhráčkou Jahnová z Přerova, která hostovala v Otrokovicích v soutěži družstev. Další finále v deblu, tentokrát neúspěšné zaznamenala na vsetínské Zbrojovce, kde spojila síly se zlínskou Hlobilovou.

Terezie Prici uspěla v Kroměříži a Opavě

Starší žačka Jiskry Otrokovice Terezie Prici zaznamenala výborné výsledky na turnaji kat. B v Opavě, kde si připsala 2 bronzy. V singlu nestačila na svou deblovou spoluhráčku Holubovou z Kroměříže, když jí podlehla 6:0 a 6:4. Na silném "céčku" v Kroměříži prošla až do finále, když ve čtyřech zápasech ztratila pouhé 4 gemy. A ve finále znovu, ale tentokrát těsně 5:7 a 6:7 podlehla Holubové. Společně pak ovládli celý turnaj v deblu.

Maršálková ve finále na domácím dorostu

Věkem ještě starší žačka Jiskry Kateřina Maršálková uspěla na domácím turnaji dorostu, když dokráčela mezi 18 dívkami až do finále, kde prohrála s Chytilovou z Prostějova 7:6 a 6:1. V prvním kole zdolala bez ztráty gemu Škutkovou (Mladcová), následovaly třisetové skalpy Štverákové (Stará Bělá) a Piterákové (Val. Meziříčí).
Zpět