Rezervační systém

Kamera

Nebojsa třetí na přeboru JMTS

Otrokovický Stanislav Nebojsa získal pro tenisovou Jiskru jedinou medaili z jihomoravských krajských přeboru , která se v polovině června konaly v důsledku epidemie ve všech věkových kategoriích v jeden termín. To ovlivnilo také slabší účast turnaje mužů, ochuzených o kvalitní dorostence. Nicméně mezi 19 muži se v Uherském Hradišti prosadil Nebojsa, když po hladkých skalpech brněnských Ryšánka a Hlavoně skončil až v semifinále po třísetovém duelu na raketě domácího Bugaje, který se vrátil z univerzity v USA.

Mladší žáci Jiskry postoupili do vyšší soutěže

Mladší žáci Jiskry Otrokovice se po roce vracejí do druhé nejvyšší soutěže, když ve finále KS II zdolali jasně Slovácko 7:2. Výbornými výkony se prezentovali hostující Nevrlý a L. Lukáš, maratón s dobrým koncem absolvoval M. Kroupa, lehce si se soupeřkou poradila L. Vymětalíková a vyhrály se i všechny debly. Z dalších zápasů posledního kola o konečné umístění nehrál vlivem skreče soupeře ani jeden tým dospělých, dorostenci podlehli v posledním duelu Slovácku 2:7 a sestoupili a starší žáci v nekopletní sestavě podlehli Znojmu 3:6 a skončili 6. v lize.

Tenisté Jiskry také příští rok druholigoví

Otrokovičtí tenisté se nejtěsnějším vítězstvím 5:4 nad Brnem Komín zachránili ve druhé lize v záludném tříkolovém systému, kde stačí dvakrát v řadě prohrát a opustíte soutěž...

Podrobnosti si můžete přečíst zde

TJ Jiskra Otrokovice Vás zve na sobotní utkání. Přijďte nás podpořit.

2. liga dospělých Otrokovice - TJ Brno Komín, utkání o setrvání v 2. lize. (začátek v 10:00)

Starší žactvo Otrokovice - TK Spartak Jihlava, nejvyšší soutěž staršího žactva. (začátek v 09:00)

Pozvánku si můžete stáhnout zde.

Tréninky tenisová škola - jaro 2021

Rozpis tenisové školy na jaro 2021 naleznete zde.

Skupinové tréninky závodních hráčů

Rozpis skupinových tréninků závodních hráčů naleznete zde.
Zpět